Toppozisyon
Textlink
Sitetest Referans
Sitekayit
Siteraporu İletişim Websart
Arama,Motoruna,Motorlarına,OptimizasyonArama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon
Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon

Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon

 

Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon
Secured Shopping


Arama Motoru Optimizasyonu-SEO ServisiAnchor Text Daha Fazla Bilgi

Durum 3
Gayri resmi olarak arama terimleri ile tıka basa doldurmak eski bir spam metodu olarak tanımlanır ve şu anda Google için öncelikli tespit metodudur. Uygunsuz uzunlukta ve alakasız cümleler ile link bağlantı yazısı kullanmak giriş sayfası incelenirken filtreleme sistemine transfer edilmeye sebep olabilir ve bu kelimeleri içeren URL ler ziyaretçiler tarafından çok düşük derecelerde görülebilir. Link bağlama yazısındaki kötü kullanımın ısrarla devam etmesi Listelerden URL nin safdışı bıraklımasına neden olur buna ilaveten hedef sayfalar ve linkin yeraldığı kaynak da saf dışı edilebilir. Spam filtrelemeye eklenen güncel eklentiler hedef sayfa ile alakayı işaret etmekte ve kesin bir şekilde link bağlama yazıları içerisindeki yüksek dereceli rekabet içeren ticari terimlerin ilişkisi dahi olmayan bir sayfa ile bağlandığı görüldüğünde bu manipülasyon olarak algılanmaktadır.

Çözüm: Bilmeden kazayla aşırı kullanılmış link bağlama yazıları text link tarayıcıları tarafından kolayca değerlendirilip engellenebilir. İki veya hatta üç kelime linki dahi seyrek sayılmaz iken tüm bir paragrafın link haline getirilmesi genellikle açık bir biçimde kullanışlı bir şekilde değerlendirilmez.Bir linki tıka basa kelime ile doldurmaktan hem site içi gezinti tarama sisteminizde hemde diğer sitelerden aldığınız linklerde uzak durunuz. Tekrar ele almak gerekirse, tanımlanamayan hiçbir durum "doğal" olarak algılanmaz, ve herhangi bir kişinin dahi kolayca seçebildiği şeylerin Googlebot ve Google algoritması tarafından çok kolay bir biçimde değerlendirilip bilgilerin toplanacağını aklınızdan çıkarmayınız.

 

Durum 4:

Kötü niyetli siteler ile savaşmak amacı ile yeni oluşturulmuş spam tespit sistemi PageRank parametreleri için link kurar, sözcük eşleştirme metodu ile spam ve diğer kötü niyetli teşebbüsleri ve diğer sayfalar ile ilişkisini karmaşık bir biçimde tespit eder. Bu patentsel yapı kenar alakalara ait olanların miktarını tespit sistemi içerir ve verilen her tema içeriğindeki rekabetsel cümleleri tespit eder. Diğer bazı yakın alakalı faktörlerin kombinasyonlarıda kapsayan etki alanı web sayfalarını belirli cümleler ile iyi bir liste derecesi eldesinde etkilidir. Google algoritması bununla beraber belirli referansların görünüşüne uygun olmayan başlıkların olması durumunda anlamsal doğrulama ile bağlantı oluştuma şeklinde mantıksal kurulmuş alakalara da dikkat eder.Eğer bir site kazayla gerçekten kendisi ile alakalı olan sayfa değerlendirme sonucunu desteklemeyen yüksek seviyeli rekabet içeren kelimeleri içeriyor ise ( iç linkler, alakalı link yazıları ile alakalı iç sayfalar) veya bir sayfa çok miktarda ilişkisiz tema kullanırsa fakat anlamsal olarak benzer terimler olmayan belki çok sınırlıda olsa tam hedefini düşündüğü liste sıralaması ile alakalı bir ceza alabilir ( web yöneticileri birliği son sayfa -950 ceza).Bu sayfalar bu cümleler için derecelendirilmemeye başlarlar, çok güvenilir linkler almaları halinde belki liste sıralamalarında düşük fakat başkalarına göre yüksek sayılabilen bazı pozisyonlara sahip olabilirler. Ayrıca bu sistem içerisindeki artıp azalma mekanizması karışık problemler için bir sınır çizgisi belirler, bu URL ler kendi orijinal yapısında görünürler ve belkide belli bir zaman peryodunda orijinal derecelerinden iyisini elde ederler. Örneklerdende görülebileceği gibi iki kelime arasında güçlü bir alaka kurmak sureti ile iki kelime arasında bağlantı yapmaya çalışır görünen siteler derece açısından tek parça olarak değerlendirlir(konu için linkler ve içerik ayrık temalar olarak görünür). Bir başka durum ise bir sayfa bilmeden yüksek rekabet içeren kelimeler den geçerek gidilen bir link yoluna sahip ise insan değerlendirmesinde site ile alakalı olarak görülüyor isede otomatik değerlendirme açısından bu benzerlikler kötü niyetli olarak algılanabilir.

Çözüm:
Bu cezalar ilişki durumuna bağlıdır, böylece sıklıkla ilk sinyallerin eksikliğinin işaretidir. Bunlar otomatik olarak uygulanır ve legal siteler bu etkinin üstesinde kendi içeriklerini referans gösteren yeni dış bağlantılar ile gelebilirler veya temiz bir alaka ile kullanılmış kelimeler içeren başlık ve link bağlantı yazıları ile bu durum dan etkilenmeden geçebilirler. Zaten bu filtre sistemi belirli periyotlar için ayarlanmıştır ve böylece spam dökümanları daha doğru bir biçimde tespit içindir. Tam olarak siteniz ile alakalı yerlerden referans aldığınızdan emin olarak site hiyerarşik sistemini sınayabilirsiniz ve tabiki site içi tarayıcı sisteminizin alakalı link bağlam yazıları ile yapıldığından emin olmanız gerekir. Aklınızdan çıkarmayınızki çok derin ve spesifik anahtar cümleler olması gereken yapıdan farklı eşleştirme ile değişik sinyaller yayılmasına neden olabilir. Tek kelimelik link yazıları (ve farklı temalar ile birlikte olan tek kelimelik link ler) çok genel olabilir ve seyrek dağılım ise Google tarafından içerik ile alakasız olarak nitelendirilebilir. Bunun için fazlasını Website Navigation dan okuyabilirsiniz.

- EKO-BRONZ Paket 1-Arama Motorları Optimizasyonu-Kayit:


Teknik hiçbir destege ihtiyaç duymayan web siteleri için ,arama motorlarina, ara sira kayit yaptirmak isteyen firma veya webmasterlar içindir.

- Eko-BRONZ Paket 2- Arama Motoru Optimizasyonu:


Sadece Bir sayfa için Title ve Meta-Tag düzenlenmesini yeterli görüp Yabanci Arama Motorlari için diger teknik hizmetlerimize gerek görmeyenler içindir. Otomatik Katagorilendirme, HTML Meta Tag programiyla yapilmaktadir

- EKO-SiLVER Paket-1 Otomatik- Arama Motorları Optimizasyonu-Kayıt:


Web Sitelerinin sifre vs. vermekten çekinen firma ve kisiler için tasarlanmistir. Teknik destek olarak bir sayfa için TiTLE ve Meta-Tag optimizasyon hizmeti email ile gönderilmektedir. Ayda 1 olmak üzere 3 kez kayit yapildigindan birkaç katagoride ilk 50-200 arasinda web sitenizin gelmesi için tasarlanmistir.Veya daha önceden kayit yaptirmis olanlar rakip firmalarin durumuna göre daha ön sayfalarda yayinlanabilirler.(Türkçe Sayfalar için)

- EKO-SiLVER Paket 2 -Otomatik, Arama Motoru Optimizasyonu-:


Silver paket 1'den farki; ayda bir kez ile 6 kayit sonucu türkçe sayfalarda 20-50 arasinda yayinlanmanizi saglanmasi amaciyla tasarlanmistir.

- EKO-GOLD Paket-Dünya- Arama Motoru Optimizasyonu-GARANTiLi Top Pozisyon:


Web sitesinin sifresini vermekten çekinen firmalar ve kisiler için tasarlanmistir. Siparis kesinlesmesine müteakip web siteniz tarafimizdan detayli incelenerek teknik analizi hatalari,eksiklikleri ve eklenmesi ve düzeltilmesi gerekenler tarafiniza e-mail yolu ile gönderilir ve webmasteriniz tarafindan yerine getirilmesi istenir. Türkçe sayfalarda ilk 10 garantisi 1 yil sonra verilmektedir. Silver paketten farki daha fazla kategoride yayinlanmanizdir.

- EKO-PLATINUM Paket- GARANTiLi Kayit-Arama Motorlarina:


Gold paket açiklamasi ile ayni olup farki ingilizce sayfalarda yayinlanmanizdir. Yanliz bunun için web sitenizin ana sayfasinin ingilizce açilir olmasi gerekmektedir. Ana sayfasinda Türkçe ve ingilizce olan web sitelerinin web masterlar tarafindan düzeltilmesi gerekmektedir.

Önemli NOT : Arama motorlarinin ayri ayri kategorilerinde( örnegin: bayan giyim, giyimi veya erkek giyimi vs.) gibi birden çok hizmet veren firmalar için dünyadaki arama motorlarinda listelere girebilmek için mutlaka düzenli olarak kayit yaptirmak gerekmektedir. Bu kayit iside ancak web sitenizin tüm hatalarinin düzeltilmis Gold,Platinum paketlerinde izah ettigimiz gibi kusursuz hale gelmesi ile gerçeklesmektedir. Metalink ve Spiderlink düzenlemesi yapilmayan sitelerin ana sayfasindan baska sayfalarin girmesi mümkün olmamaktadir.EKSTRA odeme kolayligi = Minimum 300 USD gecen siparislerin % 50 pesin ve Siparis tutarinin tamaminin KDV'si ilave edilerek HAVALE edilip,kalani sahsi CEK 60 - 90 günlük eşit bölünmüş seklinde yapilabilir veya 45 gun icinde kalan havale edili

Garanti= "O" site,arama motorlarina hic kayit yaptırmamis olanlar ve "Zorunlu Sartlarda" ki "HAFIZA SİLME " farkini odeyenler icindir.Siparisinin % 50 sini pesin odemeyenler icin hicbir islem baslatılmaz.

  
Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon

Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon
Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon

DOUBLE Security

Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon

 

 

 

 

Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon

 

Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon

Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon

 

arama motoruna optimizasyon

 

arama motoruna optimizasyon

 

 
Arama,Motoruna,Motorlarına,Optimizasyon
Secure Online SHOPPING with you Credit or Debit Card

Arama,Motoru,Motorları,Optimizasyon