arama motoruna kayıt
Toppozisyon
Textlink
Sitetest Referans
Sitekayit
Siteraporu İletişim Websart
arama motoruna kayıtarama motoruna kayıt
arama motoruna kayıt

 

arama motorlarına kayıt
Secured Shopping

 

arama motoruna kayıt

 

 

 
arama motoruna kayıt

 

 

 

arama motoruna kayıt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arama motorlarına kayıt


TOP 10 pozisyona girmeye HAZIRMISINIZ ?

Anchor Text - Arama Motoruna Kayıt için Önemi Nedir?

Euro-Submit arama motorlarına kayıt öncesi yapılması gereken en önemli optimizasyon hizmetlerimizden birinin açılamasını yaptık. Web sitenizin Top 10 pozisyona gelebilmesi için özellikle googlebot arama motoru spiderinin en çok sevdiği backlink çeşidi, kendi katagosinde olup keyworslari konulari ile uyumlu web sitelerinin kendi aralarinda yaptigi karsilikli backlinklerdir. Ve web sitenizin High Ranking pozisyon almasını sağlayan ana faktorlerden biridir.

Link ilişkisi hesabı arama motorlarına kayıt sonrası indexde yer almak için çok önemli bir faktördür. Ornek vermek gerekirse ilk once diger World directory; Yahoo,bing vs top pozisyone gelmeden Google indexine girmenin zorlugu gibidir. Websitesinin temasını belirlenmesinde doğal olarakta navigasyon ve içeri yönlü referanslar açısından da büyük rol oynar. Herbir sayfaya özgü temayı indexleyen Google yönünde geniş ilişki kurulması onun bağlı olduğu ağa da bağlanılması ve sitenin genel olarak şemasının belirlenmesi demektir. Eğer Konu başlıklari ile keywordslar ve cumleler uygun ve tam ise ve gerçek olarak site içeriğini yansıtıyor ise o kadar iyi bir ilişki kurulmasına ve site sayfa referanslarının da o kadar iyi sonuçlandırılmasına neden olur. Eğer herhangi bir web sayfası uygun link yazısı ile linklenmiş ise içeriğe o kadar başarılı vurgu yapılmış olur, kelime ve tanımlamalar o kadar ilişkili bir biçimde önerilmiş hale gelir. Sadece kullanılan açıklamalar değil bunun yanı sıra tüm içerik ve temada hatta ve hatta eş anlamlı sözcükler dahi böylece  hem ziyaretler hemde içeri linkler üzerinden siteniz için oy değeri taşımaya başlar. Pek tabiki bunların tamamı eğer link yazısı site sayfa içeriği ile bağdaşıyor ise gerçekleşir.

Bunun yanı sıra katagorik partner web siteleri ile backlink için seçilmiş kelime ve cümleler yönlendirilen sayfanın başlığı yada içeriği ile uyuşmuyor ise oy değeri taşıyan bu durum etkisini yitirmeye başlar ve hatta göz ardı edilme durumu ile karşı karşıya kalır. Bu talihsiz duruma dusmemeniz icin pratikte size bu konuda dogru olani yapmak oldukça basit oldugunu hatirlatiryoruz. Buna ek olarak referans sayısıda kaliteli linklerin kaynağı işaret ettiği kadar ağırlığa sahip olamamış olur. Bunun daha basit anlatımı webmasterin , websiteniz için ürettiği kelimelerin, dış link ve sayfa bağlantıları ile aynı durumda olması gerekir. 2007 yılından itibaren arama motorları indexlemede sadece meta tag üretip sayfa izahati uygun olmayan web sitelerini istedikleri kadar kayıt yaptırsınlar, değer yönünden arka sayfalarda indexlemeye başlarlar. Arama motorları kayıt ve index programları , backlink ile uyuşmayan sayfaları, robot programı için kandırmaya yönelik içerik olarak algılar ve arama motoru kayit sistemi için pagerank değeri düşer, indexlenmede rakip firmaların arkasında yayınlanırsınız. Yüzlerce hatta binlerce link güvenilir değildir, ve bunların tamamı tek bir kaliteli siteden gelen tek bir güvenilir link kadar öneme sahip değildir. Euro-Submit firmamızı tercih etmeniz halinde ,arama motoru kayıt sistem sonrası yapılacak bu tür hizmetler için endişeniz kalmaz.

Bilinmesi gereken önemli noktalar

Sorun- 1

Eğer link bağlama yazısı kaynak ile veya hedef sayfa ile alakalı değil ise, bu link tamamıyla safdışı edilir veya sadece ifade ettiği cümlenin tam manası için tek bir oy değeri taşır. Eğer bir sayfa iyi derece elde edemiyor ise bunca sözcük içerik ile alakalı değil demektir, buna rağmen eğer site üzerine yöneltilmiş linkler yada ziyaretçi taramaları ile farklı diğer kaynaklardan iyi referans edilmişse dahi link bağlam yazıları site içerisine taşıma görevini ve değerini yitirir ve diğer URL lere nazaran kayda değer bir derece kaybına uğrar. Euro-Submit Profesyonl arama motorlarına kayıt ve optimizasyon servisimiz size bu konularda gerekli uyarıları daha anlaşılır biçimde yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

+ Çözüm:

Sayfa işaret etmek amacı ile kullanılan bağlama yazısı sayfa ve kaynak ilişkisi hesabı yapılırken hem sayfanın hemde bağlantı yazısının yeraldığı kaynağın başlığı ve içeriği ile alakalı olmak durumundadır. Eğer başlık ile alaka içermez ise küçük bir ceza ihtimali mevcuttur, fakat zaten kullanıcıların site ve sayfaları bulma noktasında bağlantı yazıları (anchor text) en önemli faktördür. Tüm site gövde yapısı ve sayfalar net bir biçimde tanımlanmalıdır ve böylece ziyaretçiler aradıkları doğru yerin olup olmadığını belirlerler ve bir başka siteden veya Google arama sonuçlarından site içeriği ile ilgili yazı link gördüklerinde rahatlıkla istedikleri doğru yere ulaşırlar. Kaynak içerisindeki anahtar cümleler site ağacı tarafından dışta bırakılırsa kullanıcıların ve bot ların site içeriğini tanımlaması zorlaşır ve bu URL ler herhangi bir ceza almamış olmasına rağmen arama sorgu sonuçlarında düşük derecelerde listelenirler. Referans kaynaklardan çeşitli kelimeler ile oluşturulmuş link bağlantı yazılarının birer kanıt ve doğal yapı olmasının yanı sıra, zaten başlık ve link bağlantı yazısı insanlar tarafından sıklıkla kıllanılan link oluşturma şeklidir. Arama motorlarının bu tür uyarıları çoğu zaman karşılaşılan sorunları çözmekte sanki bir ilaç gibidir. Böylece en doğru seçim ile hazırlanmış betimleyici ve içerik ile uyumlu cümleler tahmin edilen arama sonuç pozisyonlarından daha aşağılarda çıkmanızı engeller.

Sorun- 2

Dışarıdan alınan linler veya talep edilen referanslar sürekli aynı link yazısı ile yapılırsa şu soru akıllara gelebiliyor; kelime oylarına sahip bir siteyi ne kadar kontrol edebiliriz. Bu profil sürekli olarak ve kötü niyet ile aynı link yazısı kullanan sitelerin ceza alması bir örnek teşkil edebilir. Bu şekilde tekrarlı kötü kullanım aşırı kullanım metodları  sayfa bazında ceza alınmasına neden olur. Bunun adı da SANDBOX dur. Arama Motorları Kayıt ve Optimizasyon işlerinde, işde bu nedenlerden ötürü bizi tercih etmelisiniz. Hatta Google listelerinden engelleme ile dahi karşılaşılabilir. Yılların tecrübesi gösteriyorki doğal yazılar ile bağlantı yazıları kullanılması tercih edilmelidir. Bazen şans eseri aynı bağlantı yazısı ile bir çok referans toplamış web sayfaları site içeriğindeki diğer herhangi bişeyden daha önemli bir konumda tek bir şeyi tutmuş olur. Dışardan basit gibi gözüken, arama motorlarına kayıt ve optimizasyon işlerinin profesyonelce yapılmaması halinde nelere uğrayacağınız size biraz olsun anlatmaya çalıştık.

+ Çözüm:

Sebepler yeterince uzun olmayan başlık veya diğerler kullanıcıların önbilgi edinmesi için yeterli açıklama olmaması gibi çok basit olabilirler. Tam olarak ana fikre ve sayfa rolüne uygun açıklama çok önemli iken (web site ana aranma sebebine uygun kıvamda bağlantı link yazısı kullanımı tavsiye edilir), defalarca tekrarlanmış basma kalıp link bağlama cümlecikleri site tarafından kötü niyetli oy toplama sinyali yayılmasına neden olur ve site böyle algılanır. Bu genelde çok büyük rekabet içeren terimlerin kullanımı ile hedeflere yöneltilmesi durumudur ve spamcılar tarafından kullanılır ve kötü niyetli olarak algılanır. Eğer bir sayfaya yönelirken doğal bir eşikten(link cümlesinden) gelinmiş olsa dahi diğer sitelerdeki bu aşırı aynı cümle kullanımı ile yapılmış linkler göz önüne alındığında cezai işlem süreci başlar ve URL nin düşük pozisyonlara doğru zorlanması ile sonuçlanır. Arama Motorları Kayıt sistemi bu kadar aynı pratiğin aynı yere doğru yada yerde yapılmasını çok iyi şans olarak değerlendirir . Bazen doğal link yapıları dahi aynı sinyali yaymaya başlar. Yani sonuç olarak bu ceza otomatik olarak verilir Ve sadece listelenmede etkilidir. Eğer site başka domainlerden farklı cümleler ile link alırsa belki bu ceza kaldırılabilir. Bunun için sitenizi yeniden ziyeret etmeli elden geçirmeli başlık , kelime ve açıklamalarınızı genişletmelisiniz ( eğer çok kısa iseler) veya kullanıcılarınıza sitetyi nasıl tanımlayıp kullanacaklarına dair dolaylı bilgiler ve fikirler vermelisiniz. 

daha fazla bilgi >>

Euro-Submit ; Arama Motoru Kayıt ve SEO Hizmetleri

Arama ,motoruna, kayıt, arama motorlarına, optimizasyonu, web site, içerik düzenlemesi, web, tasarim, dizayn, optimizasyonu, profesyonel olarak yapılır. EURO-SUBMIT WEB SITE'sinin FTP SIFRE 'sini, KULLANICI adini vermek istemeyenler icindir .Ve sadece email yoluyla teknik destek saglanir.

Web sitenizi GOOGLE'nin nasil CRAWL (yakaladigini)ettigini gormek icin TEST sayfamizi tıklayip,"URL" veya "ANY" bolumunu tercih edip, www.yourdomain.com (net veya com.tr gibi uzantili web adresini yazin) sonra "GO" tiklatin web sitenizin GOOGLE hafizasindaki durumunu acilicak Internet Explorer browser sayfanizda gorun.


GOOGLE CHANGE
-Web Site Degisikleri Hakkında ONEMLİ ACIKLAMA :

Websitenizi baska firmaya hatali,eksik veya SPAM olusturacak sekilde, UCUZ olarak yaptıranlar Googlebot'un sitenizin META TAG'larini habersiz degistirtiginizde 150-180 gun arasi "BLOCK" (Bloklayacagini) biliyormusunuz ???? Halbuki biz sizi sadece GOOGLE ' nin kendisininde acikladigi gibi sadece 90 GUN BLOG'lanma ile YENİLEME yaptigimizi ve bunun baska yolununda olmadigi ingilizce bilginizle tiklayarak ogrenebilirsiniz.Once silme (REMOVE) daha sonra yenilik...


 

 

 

arama motorları kayıt

..English

 

arama motoru kayıt
arama motoru kayıt

DOUBLE Security

arama motoruna kayıt

arama motorları kayıt

arama motoruna kayıt

arama motorlarına kayıt

arama motoruna kayıt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arama motorları kayıt
arama motoru kayıt
Secure Online SHOPPING with you Credit or Debit Card

arama motorları kayıt
arama motoruna kayıt